Останні події

Петро Порошенко здобув беззаперечне лідерство на Сумщині

Сумська область отримала пальму першості щодо підтримки Петра Порошенка в північно-східній частині України, набравши понад 55% голосів.

Про це у ході прес-конференції зазначили керівники окружних виборчих штабів Петра Порошенка в Сумській області.

«Саме на базі політичної партії «УДАР Віталія Кличка» було сформовано команду, яка представляла інтереси Петра Порошенка на Сумщині, адже наша політична сила сьогодні має найбільшу підтримку в регіоні», – наголосив заступник керівника Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Сугоняко.

Справжнім випробуванням для «ударівців» стало викрадення їхнього лідера Сергія Лихмана.

За словами Олександра Сугоняко, незважаючи на інцидент з викраденням, багатотисячна команда УДАРу та Штаб Петра Порошенка на Сумщині продовжили працювати та виконали свої завдання на відмінно.

Зокрема, начальник Сумського міського Штабу Петра Порошенка Дмитро Лантушенко зробив наголос на тому, що чесна злагоджена виборча компанія Петра Порошенка стала можлива завдяки безпрецедентному випадку в історії України, коли один з найрейтинговіших кандидатів в Президенти Віталій Кличко поступився своїм амбіціям та підтримав Петра Порошенка. Як результат, цей крок привів до перемоги Петра Порошенка вже в першому турі з величезним відривом від найближчого опонента Юлії Тимошенко.

«Незважаючи на провокативні кроки найближчих опонентів, вибори на Сумщині відбулися без серйозних провокацій, які б могли вплинути на загальний результат волевиявлення громадян», – зазначив Дмитро Лантушенко.

Найбільшу підтримку Петру Порошенко забезпечили Суми, де він набрав близько 62% голосів. На другому місці по Сумам Юлія Тимошенко з 13% голосів, на третьому Олег Ляшко – 7 % голосів.

Більш ніж переконливу перемогу Петро Порошенко отримав і за іншими чотирма округами Сумщини. Відтак в 160 окрузі майбутній Президент здобув близько 55%, в 161 окрузі – майже 48%, в 162 – понад 54%, в 163 – 59%, в 164 – близько 50%.

Активна участь на виборчих дільницях довела, що сумчани є небайдужими до долі держави. Так, у 163 виборчому  окрузі (центр м.Ромни) було зафіксовано найбільшу явку виборців в Сумській області.

За словами начальника передвиборчого штабу № 163 Костянтина Малишева, активній громадянській позиції посприяв нещодавній приїзд Петра Порошенка в Ромни та грамотно організований виборчий процес, який провела команда політичної партії «УДАР Віталія Кличка» в Сумській області.

Звертаючись до журналістів, учасники заходу зазначили, що Петро Порошенко та його команда отримали неабиякий аванс довіри від виборців, а отже не допустять жодних кадрових та управлінських помилок.

  28 Травня 2014 +Коментар | подобається