Останні події

Оксана Продан: «Легітимний Президент – шлях до порятунку країни»

Про це народний депутат України від Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Оксана Продан зазначила під час зустрічі з сумськими підприємцями біля універмагу «Київ».

Більшості підприємців Оксана Продан відома не лише як політик, а перш за все як громадський діяч та голова Всеукраїнського об’єднання підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця», а тому люди охоче відгукнулися на зустріч з нардепом від «УДАРу».

«Тільки обравши легітимного Президента України вже в першому турі виборів ми можемо зупинити той безлад, який сьогодні охопив схід країни», – наголосила Оксана Продан.

«Петро Порошенко – єдиний кандидат, який може об’єднати і захистити країну, завдяки власному підприємницькому досвіду, знає, як зробити комфортні умови для роботи підприємців. Саме тому лідер «УДАРу» Віталій Кличко поступився своїм амбіціям і публічно підтримав Петра Порошенка», – зазначила нардеп.

За словами Оксани Продан, положення бізнесу зараз досить хитке, в останні роки безупинно чуємо тільки скарги від підприємців і обіцянки поліпшити умови для них з боку владних структур.

Втім, як зазначила нардеп, внаслідок переформатування більшості в парламенті і завдяки радикальним змінам в Податковому законодавстві, підприємці побачили перші кроки з розвитку малого та середнього бізнесу.

«Сьогодні стоїть питання не тільки, як спростити систему оподаткування, але, і як під мирним небом розвивати свій бізнес, створювати нові робочі місця», - підкреслила Оксана Продан.

Самі ж бізнесмени поділилися думками, як повинна діяти влада, щоб підприємцям працювалося легше.

«Нині дуже важко з початковим капіталом, знайти кошти на те, щоб розпочати власну справу майже неможливо. Банківські кредити дуже дорогі, а прибутку від бізнесу, якого б вистачило на оплату відсотків та сплату податків, потрібно чекати досить довго. Відтак можливості повноцінно працювати та заробляти немає. Аби бізнес розвивався потрібні конкретні дії: прийнятні податки, принаймні для новачків» , - поділився думками підприємець Михайло .

«Держава мало чим допомагає підприємцям. Якщо б для підприємців, які розпочинають роботу на перші декілька років відмінили податки, як це роблять у багатьох інших країнах, ми мали б змогу вкладати кошти у те, щоб розкрутити бізнес» , - розповів Юрій.   

  14 Травня 2014 +Коментар | подобається