Останні події

Сумський УДАР здійснює мрії

За ініціативи політичної партії «УДАР Віталія Кличка» у сумської малечі з’явився ще один дитячий майданчик.

В урочистому відкритті дитячого майданчика, який з’явився у дворі будинків № 10 по проспекту Лушпи та № 15 по вулиці Дем’яна Коротченка, взяв участь і народний депутат України, УДАРівець Олександр Мочков.

«Наша політична сила та особисто Віталій Кличко підтримує ініціативу активістів, які на місцях власними силами намагаються змінити життя людей на краще. Відкриття сучасного дитячого майданчика – це яскравий приклад відмінної роботи сумських «ударівців», – зауважив нардеп.

«Діти – це наше майбутнє і ми маємо піклуватися про їх здорове та веселе дозвілля. Ми виконали свою обіцянку перед батьками двору та їх дітьми і в стислі строки змайстрували сучасний дитячий майданчик», – зазначив голова Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Лихман.

За його словами, в рамках проекту «Місто не може - УДАР допоможе» – це вже шостий дитячий майданчик, який з’явився в обласному центрі за ініціативи «ударівців». Адже, діти не повинні ставати заручниками недолугих дій міської влади, яка не може знайти кошти на благоустрій сумчан, наголосив Сергій Лихман.

Як зазначив голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко, вже півтора роки,  Сумський «УДАР» успішно реалізовує проект «Місто не може - УДАР допоможе». Своїми справами ми доводимо владі, що взаємодіючи з сумчанами, реально побудувати сучасний дитячий майданчик вартістю 10 тисяч гривень, підкреслив лідер сумських «ударівців».

 За словами активістів Сумського «УДАРу» проект і надалі буде продовжуватись, адже в обласному центрі ще безліч дворів, де протягом багатьох років відсутні дитячі майданчики.

Жителі ж двору, які зібралися на урочистому відкритті майданчика, не приховували свого задоволення, особливо раділи діти.

«Моїй донечці 7 років і тепер я спокійна, адже відтепер після школи вона не за комп’ютером проводитиме вільний час, а у дворі разом з друзями на свіжому повітрі», – поділилася думками Марина.

Сумський «УДАР» влаштував для дітлахів справжнє свято, адже окрім нового майданчика на найменших сумчан чекала низка розваг, серед яких танці, караоке, ігри, вистави, конкурси та солодкі призи.

  10 Травня 2014 +Коментар | подобається