Останні події

На Сумщині представили керівників районних штабів Петра Порошенка

Жителям північних районів Сумської області офіційно представили начальників районних штабів кандидата в Президенти України Петра Порошенка

 

Захід представлення керівників штабів не оминули увагою велика кількість журналістів та громадських діячів, які зібралися на прес-конференції. Це й не дивно, адже Петро Порошенко беззаперечний лідер нинішніх виборчих перегонів.

Відтак, представляти інтереси Петра Порошенко в Роменському районі буде Костянтин Малишев, Буринському – Євген Рябоконь, Липоводолинському – Валерій Олещенко, Недригайлівському – Іван Нанка, Конотопському – Олександр Шосталь, Кролевецькому – Роман Козлов, Путивльському – Олег Кобзарь, Глухівському – Наталія Зайцева, Ямпільському – Костянтин Товстуха.

Також в Ромнах було представлено Андрія Жарого, як єдиного кандидата від демократичних сил на міського голову Ромен.

«Петро Порошенко закликав усіх кандидатів, які беруть участь у виборчій кампанії, представити свої виборчі штаби, що, на його думку, створить передумови для чесної конкурентної політичної боротьби», - зазначив начальник виборчого штабу Петра Порошенка, керівник Сумського «УДАРу Віталія Кличка» Сергій Лихман.

«В команді Петра Порошенка зібрано справжніх професіоналів та патріотів, жодних інших прізвищ бути не може», - наголосив Сергій Лихман, коментуючи чутки опонентів про призначення в районні штаби Сумської області колишніх членів Партії регіонів.

За його словами, прикро, що вчорашні однодумці, з якими разом стояли на Майдані, сьогодні «підкилимно» використовують брудні технології, поширюючи неправдиву інформацію щодо виборчої кампанії Петра Порошенка.

«На радість українцям та заздрість політичним опонентам Петро Порошенко є єдиним кандидатом в Президенти, який користується найбільшою підтримкою серед виборців та має стовідсоткові шанси стати новим гарантом Конституції», – зауважив Сергій Лихман.

На його переконання чи не головним секретом успіху Петра Порошенка є його підтримка лідером «УДАРу» Віталієм Кличком. Буквально за місяць претендент №1 добрав майже 12%. І позитивна для нього динаміка зберігається.

Виборча кампанія і неабияк важливо, щоб вибори пройшли в один тур. Це означало б не тільки економію бюджетних коштів, а й – що значно важливіше – економію часу. Адже на організацію та проведення другого туру виборів доведеться витратити ще майже місяць – неймовірно дорогий ресурс у нинішніх умовах, які вимагають швидкого формування влади в Україні, зауважив начальник Сумського обласного штабу Петра Порошенка. 

  1 Травня 2014 +Коментар | подобається