Останні події

УДАР запрошує на презентацію «Відкритого доступу»

У середу 30 жовтня о 18:00 в Сумах відбудеться презентація і обговорення документального альманаху «Відкритий доступ».

Сумський «УДАР» допомагає в організації та анонсуванні цієї події. Так, активісти Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» організували креативну рекламу заходу у самому центрі міста – на вулиці Соборній. УДАРівці вивели за допомогою проектору афішу презентація прямо на пішохідну вулицю - повз такого анонсу без уваги пройти неможливо.

«Ось так альтернативно запрошуємо сумчан на презентацію фільму «Відкритий доступ» 30 жовтня о 18:00 за адресою вул.Петропавлівська, 61. Реакція людей дуже позитивна – з нашою афішею навіть фотографуються», - написав на своїй сторінці в соціальній мережі facebook голова Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Лихман.

У дискусії візьмуть участь Наталка Соколенко, журналістка, активістка руху "Стоп цензурі!; Андрій Куликов, ведучій програми "Свобода слова" (ICTV); громадські діячи Аліса Рубан і Олег Рибачук (ГО "Центр UA).

Фільм-альманах складається з 5 новел: «Межигір’я», «Афганець», «Школа», «Дім з химерами», «У кутку».

Події зображені в альманасі розгортаються після вступу в дію Закону України «Про доступ до публічної інформації», за ухвалення закону впродовж кількох років боролися громадські організації, журналісти та експерти. 

  29 Жовтня 2013 +Коментар | подобається