Останні події

УДАР закликає сумчан сказати «ні» маршруткам по 3 гривні

Активісти сумського «УДАРу» розгорнули серйозну інформаційну кампанію проти підвищення цін на проїзд у маршрутках. Як виявилося, багато сумчан не знають про прийдешній проїзд по 3 гривні. Тому 5 та 6 липня активісти Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» розповсюджували по місту листівки, що інформують жителів міста про те, хто і навіщо невмотивовано підвищує вартість проїзду.

Листівки розповсюджувалися біля прохідних заводу ім. Фрунзе та Хімпрому, на ринках, у людних місцях центру міста. Сумчани проявляли свою незгоду з підвищенням вартості проїзду та підтримували ініціативу «УДАРу».

Нагадуємо, що 1 червня УДАРівці провели соціальну акцію у центрі міста з метою узнати думку сумчан з приводу підвищення ціни проїзду, а 8 червня ініціювали проведення круглого столу, на якому представники громадських організацій та політичних партій обговорили це питання. Учасники круглого столу підписали звернення до Антимонопольного комітету та Міністерства транспорту України.

Усіх сумчан, хто хоче довести перевізникам та міській владі, що вони не будуть платити такі захмарні гроші, УДАРівці закликають об’єднатися та діяти.

Як нас знайти:

Адреса громадської приймальні: вул. Козацький Вал, 2а ( 2 поверх).

Телефон : (0542) 221 – 080

(095) 066 71 53

E-mail: sumy_udar@meta.ua

vk.com/udar_klichko_sumy

  5 Липня 2013 +Коментар | подобається