Останні події

УДАР висловив занепокоєння ситуацією на заводі Фрунзе

25 червня відбувся круглий стіл щодо обговорення проблемної ситуації, яка склалася навколо ПАТ «СМНВТ ім. М.В. Фрунзе».

У обговоренні взяли участь представники громадських організацій та політичних партій. Від Сумського «УДАРу» були присутні голова Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Лихман та його заступник Олександр Сугоняко.

Як повідомили організатори, захід планувалося провести у будиночку переговорів готелю «Хімік» на вулиці Псільській. Саме туди запрошували усіх учасників та журналістів. Але за дві години до круглого столу організаторам зателефонувала адміністратор готелю та відмовила у приміщенні, пояснюючи це тим, що їм не подобається тема заходу. Тому круглий стіл перенесли в готельний комплекс «Воскресенський».

Сергій Лихман:

-          Мені дуже приємно, що круглий стіл все ж таки відбувся, не зважаючи на намагання його зірвати. Сьогодні зустрілися усі небайдужі люди не лише до долі  заводу Фрунзе, а й до долі нашого міста. Сумський «УДАР» не буде втручатися у конфлікт акціонерів, все, що ми намагаємося зробити – це захистити інтереси сумчан, працівників заводу та їхніх родин.

Учасники круглого столу погодилися на тому, що акціонерам заводу потрібно знайти спільну мову та сісти за стіл переговорів, щоб не зашкодити місту.

Прес-служба ПП «УДАР Віталія Кличка»

 

в Сумській області

  27 Червня 2013 +Коментар | подобається