Останні події

Дитяче свято від УДАРівців на Ковпака

19 червня активісти Сумського «УДАРу» разом із Сумською громадською організацією «Сила волі» побудували на Курському мікрорайоні у дворі по вулиці Ковпака 55 дитячий майданчик із повалених під час грози дерев.

Напередодні активісти займалися підготовчою роботою – збирали повалені дерева, розпилювали їх на частини та готували до побудови дитячого майданчика. Нагадуємо, що два подібних дитячих майданчика вже побудовані у дворах біля озера Чеха.

Робота почалася рано вранці і активісти працювали аж до вечора. Жителі сусідніх будинків відкликалися дуже позитивно та допомагали. Ввечері відбулося невеличке свято для дітей, яких зібралося дуже багато. Пройшов концерт, дітки співали, танцювали та брали участь у конкурсах.

Тетяна, 28 років:

-          Я у захваті від цього заходу. Як мати двох діточок, я знаю, наскільки потрібні нормальні дитячі майданчики. Хто хоче, щоб його діти гралися на проїжджій частині? Тож я дуже вдячна «УДАРу» та «Силі волі».

Світлана, 56 років:

-          Хочу подякувати і за майданчик, і за свято. Давно не бачила свою онучку такою щасливою. Про Курський мікрорайон ніхто не пам’ятає. А тут такі приємні новини.

Прес-служба ПП «УДАР Віталія Кличка»

 

в Сумській області

  24 Червня 2013 +Коментар | подобається