Останні події

Маленьке свято для онкохворих діток

Не всім дітям щастить святкувати Всесвітній день захисту дитини на атракціонах у парці чи за іншими розвагами. Хворі дітки зустрічали це свято у онкологічному відділенні Сумської обласної лікарні.

Активісти Сумського УДАРу ще з грудня минулого року приділяють увагу маленьким пацієнтам. Зазвичай УДАРівці приходять із подарунками: солодощами, іграшками, розвиваючими іграми. Іноді проводять «зіркову терапію»: запрошують у гості до діточок відомих людей, які спілкуються з ними, роздають автографи, фотографуються і тим самим допомагають швидше одужати. Так, в Сумському онковідділенні вже побували Олексій Маклаков та Володимир Горянський.

А 31 травня голова Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Лихман завітав до діточок не лише разом зі своїми друзями по партії, а і з невеличкою святковою програмою. Творчий колектив подарував справжнє свято: невеличкий концерт, конкурси, і все це у костюмах казкових персонажів.

Захід викликав багато посмішок та дитячого сміху, а Сумські УДАРівці вкотре довели, що у добрих справах головне не гроші, а бажання приділити увагу, не пожалкувати свій час.

Запрошуємо усіх взяти участь у нашому наступному заході. Спеціалісти з онковідділення наголошують на тому, що діткам необхідні не стільки подарунки чи якісь речі, скільки увага. Тому тут завжди чекають на небайдужих людей, які зможуть просто поспілкуватися з дітками, зайнятися малюванням чи іншою творчістю.

Прес-служба ПП «УДАР Віталія Кличка»

 

в Сумській області

  4 Червня 2013 +Коментар | подобається