Останні події

Сумчани сказали своє «ні» підвищенню цін на проїзд у маршрутках

У суботу 1 червня Сумські УДАРівці провели акцію, метою якої було виявити громадську думку щодо підвищення цін на проїзд у маршрутках.

На вулиці Соборній активісти поставили УДАРівський намет, поряд з ним фліп-чарт з ватманами, на яких перехожі писали свої думки та побажання меру міста Геннадію Мінаєву та «бідним» перевізникам, яким все не вистачає коштів.

Голова Сумської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко:

-          Ситуація за маршрутками зараз на грані скандалу. Сумський УДАР завжди стояв на стороні захисту прав сумчан. Тому ми не можемо зараз бути байдужими до безпідставного підвищення цін на проїзд по місту. Щоб не бути голослівними, ми звернулися власне до жителів міста, щоб узнати, що вони думають про цю проблему. Все це зафіксовано на бумазі та відео. Наступним нашим кроком буде незалежний підрахунок справжньої вартості проїзду у маршрутці.

Місцевий інтернет-телеканал знімав короткі сюжети про кожного з сумчан, який мав бажання висловитися щодо подорожчання проїзду. Жителі міста підтримали ініціативу УДАРу та активно критикували місцеву владу за бездіяльність.

Детальніше про акцію можна дізнатися з відео за посиланням.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=aiRdFRmQk2M


Прес-служба ПП «УДАР Віталія Кличка»

 

в Сумській області

  4 Червня 2013 +Коментар | подобається