Останні події

«Крапля милосердя» у Сумах

 

29 травня Сумські УДАРівці втретє провели донорську акцію зі здачі крові. На цей раз у акції взяли участь більше 50 активістів УДАРу.

Головний лікар обласної станції переливання крові Віктор Любчак:

-        Як спеціаліст, який розуміє, кому і навіщо необхідна донорська кров, я вітаю ініціативу Сумського УДАРу. Від імені усього нашого колективу та тих хворих, яким сьогодні допомогли, я дякую молодим та здоровим людям, які не пожаліли часу та вирішили стати донорами. Зараз, завдяки активістам Сумського УДАРу ми маємо постійний безкоштовний запас крові. Це дуже важливо.

 

Заступник голови Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Сугоняко, який також брав участь в акції зі здачі крові, вважає, що значення цієї події – донорського руху активістів УДАРу, важко переоцінити.

 

«Більше півсотні УДАРівців, а це і підприємці, і юристи, і економісти, і студенти, і фахівці різних галузей, і спортсмени прийшли, щоб віддати свою кров онкохворим та хворим діткам, які вкрай її потребують для лікування, - говорить Олександр Леонідович. - Вдумайтесь: прийшли добровільно, безкоштовно, не потребуючи  нічого взамін. І це в наш прагматичний, меркантивний вік! Якась інша політична сила може вивести своїх прихильників на таку гуманну, благодійну і, головне, безкоштовну акцію?!».

 

Сумська область взагалі славиться донорами крові, за статистикою саме в нашому регіоні проживає 6 тисяч почесних донорів, які здали кров більше 40 разів (усього їх в Україні 14 тисяч) та 18 заслужених донорів, які здали кров більше 100 раз (усього їх в Україні 23).

 

Ми маємо пишатися ініціативою та небайдужістю сумчан до бід інших та запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у наступній УДАРівській донорській акції зі здачі крові.

 

Прес-служба ПП «УДАР Віталія Кличка»

в Сумській області

 

  4 Червня 2013 +Коментар | подобається