Останні події

Відкрита дискусія Сумських УДАРівців

25 травня активісти Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» організували зустріч своїх партійців та прихильників.

Захід відбувся у будинку переговорів готелю «Хімік» на вул. Псільській. Приємно, що незважаючи на сильний дощ та вітер, на зустріч прийшло більше 50 УДАРівців.

 Спочатку голова Сумської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко презентував роботу міської організації від її заснування ( 23 лютого 2013 р.) до сьогоднішнього дня.  Дмитро розповів про основні акції: «Мінаєв-яма», «Крапля милосердя», «Україно, вставай!», велопробіги, суботники, побудову дитячих майданчиків із повалених під час негоди дерев та ін.

Далі активісти Сумського УДАРу презентували напрямки роботи міської організації. Так, Олександр Сугоняко розповів про «Школу влади», навчання в якій він буде координувати. Олександра Бессараб розповіла про масові заходи, Ольга Панфілова про співпрацю зі ЗМІ, Микола Кузнєцов про діяльність молодіжного крила, Олександр Лапа презентував юридичний напрямок, Антоніна Гуленко розповіла про роботу виборчих комісій.

Перед дискусією кожному з учасників видали анкету, де можна було відмітити, які саме з озвучених напрямків їх цікавлять, і в чому вони хочуть брати участь.

Приємним моментом стало урочисте вручення партійних квитків Ігорю Басанцову, Богдану Вашисту, Євгену Мартинову, Олені Павленкота Віктору Северину.

Зустріч закінчилася кава-брейком та вільним спілкуванням активістів «УДАРу» між собою.

 

Сумська міська організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» дякує усім, хто взяв участь у заході та проявив свою активну громадську позицію. Сподіваємося на подальшу співпрацю та порозуміння. Лише разом ми зможемо щось змінити!

  29 Травня 2013 +Коментар | подобається