Останні події

Ініціатива«УДАРу» об`єднала серця тростянчан

Завершила свою ходу на Тростянеччині благодійна акція "Серце до серця". Підтримана Тростянецькою районною організацією партії "УДАР Віталія Кличка", вона об`єднала чимало благодійників і волонтерів, які протягом чотирьох тижнів збирали пожертвування від мешканців міста на лікування дітей з вадами слуху.

«До нашої обласної парторганізації завітали куратори акції "Серце до серця" і запропонували нам провести її по районах, - розповів голова УДАРівців на Тростянеччині В.Поляковський. - Наші партійці вирішили не стояти осторонь і таку пропозицію підтримали».

На їхній заклик відгукнулося чимало волонтерів, які за власним бажанням ходили по місту, агітували людей здати власні кошти на підтримку хворих дітей.

Акція тривала майже чотири тижні. Було розставлено багато скриньок по різних закладах та установах, в магазинах "Ромашка", "Меридіан", "Континент", "Лілея", кафе "Ліга чемпіонів" та інших.

- Бажання робити добрі справи переважало у жителів нашого міста, - розповіла волонтер Юлія Басова. - Вносячи пожертви, люди висловлювали вдячність. Розуміли нас і вдома, підтримували,мої батьки, наприклад,  також внесли гроші.

Наприкінці акції волонтери та члени штабу в присутності журналістів та координаторів від партії "УДАР Віталія Кличка" в залі відділення банку "Раффайзенбанк" відкрили усі скриньки, підрахували гроші та відправили їх на рахунок благодійного фонду "Серце до серця". Підрахунок коштів показав - тростянчани для лікування хворих дітей на вади слуху передали3227 грн. 51 коп. В той же день всі ці кошти були перераховані на рахунок благодійного фонду «Серце до серця» обласної дитячої лікарні, на які закуплять обладнання для лікування дітей з проблемами органів слуху.

  19 Травня 2013 +Коментар | подобається