Останні події

Сергій Лихман: «Ми довели, що на чиновників впливати можна і потрібно»

 

-         Сергій, як Ви, в минулому спортсмен, прийшли в політику?

-         Я пішов в політику для того, щоб мати можливість змінювати ту політичну та економічну ситуацію, що склалася в Сумах та Сумській області. Я бачу, що місцева влада не працює на благо сумчан. Сумських чиновників цікавить лише самопіар та власний заробіток. Це потрібно змінювати. Тому я в УДАРі.

 

 

-         Сергій, розкажіть, будь-ласка, про нашумілу акцію «Мінаєв-яма» .

 

-         Цією акцією ми полегшили роботу міській владі – вони точно побачили, де саме потрібно відремонтувати дороги. Через день після того, як ми пообводили ями білим кольором, як за помахом чарівної палички по усьому місту почалися ремонти доріг, а на сайті міської ради з’явився план ямкового ремонту. Це і є наші результати. Ми довели, що на міську владу можна впливати. Акція неодноразова – «УДАР» буде контролювати стан доріг у місті й надалі. Ми перевіримо, де саме ремонт відбувся, а де ями залишилися – нагадаємо Геннадію Мінаєву ще раз. Це не наша забаганка – користуватися автотранспортом на таких дорогах часто небезпечно для здоров’я та навіть життя.

 

-         Чи впливає Ваше спортивне минуле на діяльність Сумського УДАРу?

 

-         Звичайно. По-перше, більшість наших акцій спрямована на популяризацію здорового образу життя. Так, ще у січні ми розпочали акцію «Крапля милосердя» - збираємося разом із прихильниками та друзями та здаємо кров для лікарні. Наступна донорська акція відбудеться в кінці травня. Час від часу навідуємося до хворих діток з онкологічного відділення Сумської міської лікарні, спілкуємося, привозимо невеличкі подарунки та цікавих гостей. Наприклад, одного разу запросили до діточок Олександра Маклакова – відомого актора, який полюбився усім за роль прапорщика у телесеріалі «Солдати».

 

      Першого травня брали участь у велопробігу – отримали яскраві емоції від спілкування, подарували призи переможцям. А на днях у нас взагалі було свято – до нас завітав легендарний спортсмен, двократний олімпійський чемпіон, семикратний чемпіон світу з греблі на байдарках Олександр Шапоренко. Спочатку відбулася прес-конференція, а потім неформальне спілкування з активістами УДАРу та сумськими спортсменами. Олександр Максимович 9 травня був нагороджений званням Почесного громадянина міста Суми. Він відомий в усьому світі, завдяки йому про Суми узнали закордоном, та разом з тим він настільки простий та скромний у спілкуванні. Олександр Шапоренко дуже тепло відзивається про УДАР та Віталія Кличка і я радий повідомити, що він вступив до нашої партії.

 

-         Сергій, які заходи плануються на найближчий час?

 

-         Серед наших постійних акцій – це донорська здача крові та велопробіг у травні. Завдяки акції «Мінаєв – яма»  ми відчули, що на чиновників можна впливати й заставляти їх працювати та виконувати свої обіцянки. Тому ми не зупиняємося на досягнутому та розпочинаємо боротьбу проти підвищення цін на проїзд у маршрутках. Запрошуємо усіх долучатися до нашої роботи, ми відкриті для кожного, хто хоче змінювати наше місто на краще. 

 

  15 Травня 2013 +Коментар | подобається