Останні події

УДАРівці продовжують допомагати жителям Тростянецького району

 

Взявши курс на покращення добробуту та підтримання здорового способу життя у сільського населення, активісти Тростянецької районної організації політичної партії "УДАР" вже побували з благодійною допомогою не лише в багатьох закладах міста, а й в населених пунктах району.

Зокрема, такі візити вже відчули школи та дитячі садочки сіл Люджа, Буймер, Станова, Кам`янка, Білка, Смородине. До шкіл та дитячих садочків у цих населених пунктах партійці привезли овочі та фрукти. Кожен такий візит очолював лідер УДАРівців Тростянецького району Віталій Поляковський. А ось інший партієць-ударівець, власник мережі аптек «Панацея» Олег Бондаренко напередодні Великодня передав багатьом сільським фельдшерсько-акушерським пунктам новенькі персональні комп’ютери. Зокрема, техніка надійшла у сільські заклади охорони здоров`я сіл Білка, Люджа, Дернове, Вишневе, Новгородське, Семереньки та Станова.

Знаходить підтримку ініціатива «УДАРу» і серед депутатів, які навіть не перебувають в лавах цієї партії. Так, за ініціативи депутата Василя Сотнікова в сільські та міські заклади освіти передали по кілька мішків цибулі, яка знадобиться при приготуванні дитячого харчування.

- Я дуже вдячний своєму однопартійцеві Олегу Бондаренку та колезі-депутату районної ради Василю Сотнікову, які зробили свої внески в акцію нашої районної партійної організації, - каже Віталій Поляковський. - Це є яскравим прикладом іншим, як треба ділами підтверджувати свої обіцянки виборцям, працювати в інтересах міста і району на депутатській ниві протягом всієї каденції.

Цікаву і конструктивну думку з цього приводу висловили вчителі Кам`янської школи, до яких також нещодавно завітали УДАРівці з благодійною місією. Педагоги, отримавши більше ста кілограмів яблук і картоплі сказали, що ось якби хоча б половина партійних організацій району допомогли школам, дитсадкам, лікарням, то їхній стан був би значно кращим. І люди б відчули реальну користь від політики, а політики показали б справжній свій зв'язок з громадою.

Партійних осередків в районі біля шести десятків, ще біля двох десятків - громадські організації та благодійні фонди. Реально ж на постійній основі займаються публічною благодійністю лише одиниці. І люди з приємністю відзначають, що в числі перших серед них – Тростянецька районна організація «УДАРу».

 

  7 Травня 2013 +Коментар | подобається