Останні події

«Від серця до серця» у Тростянці

Тростянецький «УДАР» став координатором проведення в районі благодійної акції "Серце до серця", цьогорічна місія якої - збір грошей на придбання медичного обладнання для дітей з проблемами органів слуху.

Зібрані кошти підуть на закупівлю обладнання для лікування та діагностики дітей з вадами слуху. В Україні таких близько 300 тисяч, є такі хворі діти і в Тростянці.

- На сьогоднішній, день діти які вкрай потребують допомоги, на жаль, не можуть самостійно отримати її в повному обсязі. Для цього і проводиться акція. Я дуже вдячний волонтерам, які беруть у ній участь, і ставля­ться з порозумінням до­помагають не жалку­ючи свого часу - го­во­рить керівник штабу по проведенню благо­дійної акції в Тростянці голова районної організації партії «УДАР» Віталій Поляковський.

Волонтерами цієї благородної справи виступила молодь - Антон Ці­луй­ко, керівник групи, а також Настя Усенко,  Ліля Марічева, Юлія Мусатова, Юлія Басова, Катери­на Лукяніхіна. Всі вони – старшокласники міських шкіл. Першим місце збору коштів обрали центра­льний ринок. Одні тут щось купують, інші - продають. Зрозуміло що, і у тих, і у інших є гро­ші. То чому б не за­пропонувати їм трішки поділитися ними на під­тримку хворих на слух дітей.

Спочатку волонтери вирішують пройтися торговими рядами. Підходять до людей, розповіда­ють про те, кому сього­дні потрібна допомога, вручають флаєри та серця-наліпки, як cим­воли акції. Піс­ля короткої перед­мови, вони пропонують людям самим покласти у спеціальну скриньку гроші. Більшість погоджується, самостійно вирішуючи скільки на це виділити з власного бюджету.

- Приємно, що люди  не сумніваються, що їхні гривні комусь допо­можуть чути і повно­цінно радіти життю, - говорить емоційно за­ряджена Настя Усенко.

Роблячи пожертви, лю­ди не приховують власного задоволення. "Даю гроші за здоров'я наших дітей" - кажуть одні. "Споді­ваюся, ці кошти допо­мо­жуть хворим діт­кам", - каже другий. А найбільше активістів вразив чоловік, який сказав: "Для мене це важливо, адже я сам недочуваю".

Години через півтори, стомлені, але з відчуттям добре виконаної роботи, юні волонтери відправляються додому.

- На одну хорошу справу в світі стало більше і добре, що її авторами стали ми, - посміхається, прощаючись одна з них - Юля Ба­сова.

Скриньки з зібраними грішми діти передали до штабу акції. Втім, на цьому вона не закінчу­ється. Вже дорослі волонтери від «УДАРу» того ж дня вста­новили такі ж скриньки в дитсадку "Ро­машка", кафе "Ліга чемпіонів", магазинах "Меридіан", "Конти­нент", "Лілея" та деяких інших, де вони простоять ще тиждень. Тут, опущені кожним з тростянчан дві, п'ять чи сто гривень не тільки зміц­нять традицію піклу­ван­ня про хворих ді­тей, а й допоможуть їм подолати недуг. І це  багато важить.

  24 Квітеня 2013 +Коментар | подобається