Останні події

Добрі справи від «УДАРУ» - від села до села

 

Вже стало традицією для районної організації партії «УДАР» Віталія Кличка» завозити у міські та сільські ди­тячі садочки, школи, благодійні структури вирощені власними руками овочі та фрукти.

Минулого понеділка добігла акція і до виборчого округу голови районної ор­ганізації цієї політичної сили - депутата районної ради Віталія Поляковського. Яблука і картоплю завезли на прохання керівників сільської школи та дитячого садочка.

- Радує, що є в районі меценати, які не шкодують уваги до таких маленьких сіл, як наше, - каже директор Станівської школи Ірина Григор`єва.

Для Віталія Поляковського це особливе село, бо саме станівчани обрали його де­путатом районної ради. Сам політик-депутат зізнається, що завжди приїзд в цю місцевість у нього викликає особливі відчуття. Тут йому повірили, довірили відстоювати їхні інтереси у раді. Зізнається, що за час депутатства зумів багатьом допомогти у різних життєвих ситуаціях. Не без його участі оновилося приміщення дитячого садочка, клубу, інших закладів. Тому користується він заслуженим авторитетом. Але міг би й більше зробити. Та політика нинішньої влади, на його думку, не сприяє цьому. Вірить він, прийде час «УДАРу» і вони все змінять на краще

- Ми бачимо, як наш депутат працює, у нас з ним є і порозуміння, і співпраця, - каже сільський голова Юрій Дуднік. - Але є проблеми в Становій, які громада самотужки не зможе вирішити. Потрібна допомога від району. А ми її не бачимо.

- Те що депутат допомагає своїми силами, ми йому вдячні, але головне, щоб наш депутат нормально працював там, куди ми його обрали - в районній раді. Ми бачимо, що він там активний, виступає по ділу, - каже депутат сільської ради Тетяна Манойленко. - Побільше б таких.

До цих слів приєднується багато станівчан, які не раз зверталися до В.М.Поляковського і від якого одержували допомогу. 

 

  24 Квітеня 2013 +Коментар | подобається