Останні події

Чиста «Чешка» з УДАРівцями

 

У суботу 20 квітня до Всеукраїнського Дня довкілля активісти Сумського «УДАРу» провели акцію «УДАРне прибирання – 2013».

 

Для сумських УДАРівців це не перша акція з прибирання міста. Такі заходи вже давно стали доброю традицією. У цю суботу прибрали територію, прилеглу до улюбленого місця відпочинку сумчан – озера Чеха  (вздовж об’їзної).

 

Причепурити «Чешку» прийшло більше 50 УДАРівців. Задача стояла нелегка – територія для відпочинку виглядала дуже сумно. Зелена зона більше схожа на смітник: обгортки від чіпсів, пляшки від горілки та пива, шприци. А найганебніше для міської влади те, що біля озера катастрофічно не вистачає туалетів. І кущі та галявини вже давно перетворилися в громадський туалет.

 

Але після довгої та наполегливої праці територію біля озера Чеха було просто неможливо впізнати. Деякі люди, які прогулювалися поруч, запитували в УДАРівців «А скільки ж вам за це заплатили?». Сподіваємося, що в Сумах скоро настануть ті часи, коли люди почнуть розуміти, що чисто там, де не смітять. І почнуть більш відповідально ставитися до місць, де вони живуть, працюють та відпочивають.

 

Прес-служба Сумської обласної організації ПП «УДАР»

 

  20 Квітеня 2013 +Коментар | подобається