Останні події

«УДАР» захищає Сумську ТЕЦ

 

   12 квітня відбулася прес-конференція на тему «Ризики та загрози пролонгації договору «Сумитеплоенерго» на міську ТЕЦ».

   Як відомо, на сесію Сумської міської ради 24 квітня буде винесено питання про продовження договору із Сумською ТЕЦ, хоча відповідно до договору оренди від 1 вересня 2005 року між Сумської міською радою та ТОВ «Сумитеплоенерго», діючий договір оренди дійсний до 1 вересня 2015 року.

   За словами народного депутата України Олега Медуниці, є певні факти, що свідчать про непрозору фінансову політику компанії. Так, до 2012 року всі тендери ТОВ «Сумитеплоенерго» щодо робіт пов`язаних з реконструкцією   вигравало ТОВ «Теплоенергопостачбуд» ( засновником якого є «Біоніко інвестментс лімітед» (Кіпр). Проте сьогодні підприємство значиться в процесі ліквідації.

   З 2013 року всі тендери, щодо робіт пов`язаних з реконструкцією, починає вигравати ТОВ «ТЕХНО-ІНВЕСТИЦІЇ» (м. Київ) є  таж таки «Біоніко інвестментс лімітед» (Кіпр). Тобто зрозуміло, що ТОВ «Теплоенергопостачбуд» і ТОВ «ТЕХНО-ІНВЕСТИЦІЇ» є пов`язаними між собою компаніями.

   Один із найбільш разючих фактів – закупівля штибу антрацитового. 13 грудня 2012 року ТОВ «Сумитеплоенерго» оголосило тендер на закупівлю 80 000 тон штибу антрацитового. Переможчем визнано ТОВ «Енергосоюз-8» (м. Луганськ), сума угоди склала 61,6 млн. гривень без врахування ПДВ та транспортування тобто 770 грн за тону в той же час, як показую моніторинг сайтів оголошень ціна на штиб антрацитовий коливається від 380 до 580 грн/ тона. Таким чином навіть, якщо брати 580 грн/тона -  то сума переплати становить 15,2 млн. гривень.

   Голова Сумської обласної організації ПП «УДАР» Сергій Лихман вважає, що підписувати договір із Сумською ТЕЦ до закінчення терміну діючої угоди недоцільно. Треба спочатку проаналізувати, чи виконав у повному обсязі орендар зобов’язання, які віе брав на себе, орендуючи найбільший актив сумської громади.

   «Сумський «УДАР» активно долучається до протидії розкраданню комунального майна, в тому числі Сумської ТЕЦ. Разом із Сумським «Фронтом Змін» ми поширимо листівки з попередження депутатів міської ради, що їхні дії можуть призвести до втрати контролю над орендою Сумської ТЕЦ. Через рік до влади прийде новий мер та нова міська рада і вони будуть залежати від підписаних нині договорів», - вважає Сергій Лихман.

Прес-служба Сумської обласної

організації ПП «УДАР» Віталія Кличка»

 

  12 Квітеня 2013 +Коментар | подобається