Останні події

«УДАР» демонструє приклад іншим

 

Люджанська сільська школа відсьогодні не лише до кінця навчального року, а й на період літнього оздоровчого пришкільного табору повністю забезпечена картоплею. А ще діти матимуть можливість посмакувати екологічно чистими яблуками і зарядити свій організм додатковою порцією вітамінів.

Так відповів депутат районної ради, голова районної організації партії "УДАР Віталія Кличка" Віталій Поляковський на звернення про надання допомоги школі овочами та фруктами. Почалося все з того, що кілька днів тому, під час зуст­річі, депутат районної ради В.Г.Сотніков розповів своєму колезі по раді депутату В.М. По­ляковському, що на його виборчому окрузі в селі Люджа в тамтешній школі склалася напружена ситуація із забезпеченням шкільної їдальні картоплею. Вірніше, бульби вже було настільки мало, що потрібно було економити. Звернувся де­путат до депутата: "Допоможи школі".

- З радістю, - відповів Поляковський.

Днями Люджанська школа от­римала кілька мішків бульби та яблука.

- Це все нам? - радісно перепитували учні.

- Тепер нам вистачить картоплі не лише до кінця нав­чального року, а й на літню оздоровчу пришкільну зміну, - підтверджує директор школи В.В.Панов. - Дуже потрібна для нас допомога.

Люджанська школа - малокомплектна. Разом з дошкільною групою - 34 дитини. Але перспектива в селі є. Щороку учнів додається. Наприклад, наступного року до школи прийде п'ять першокласників. Але часто так трапляється, що саме таким маленьким школам з віддалених сіл і допомогти нікому.

- Хотілося б закликати інші політичні сили, щоб долучалися до конкретної допомоги школам, дитячим садочкам, людям, які конче потребують її, - каже лідер "УДАРівців" району. - Важливо бути поруч з людьми не тільки під час виборів, а підтримувати їх протягом всієї каденції депутатства. Я хочу на прикладі депутата районної ради Василя Гавриловича Сотнікова показати, як потрібно працювати на своєму виборчому окрузі. І чим більше буде таких народних обранців, як він, чим більше буде партій, відповідальних перед виборцями, тим більше в нашій країні буде порядку, злагоди, руху до європейського рівня життя.

Не приховує радості від зробленого і сам депутат-мажоритарник, обраний в районну раду виборцями Люджі і Верхолюджі.

- Для мене Люджа - рідне село, тут я народився і виріс, - каже Василь Сотніков. - Тут мене кілька разів обирали депутатом. Тому намагаюся виправдовувати їхню довіру, а де моїх можливостей замало, то звертаюся до відповідальних колег-депутатів. Я щиро дякую В.М.Поляковському, що він допоміг моїй рідній школі.

Коли овочі та фрукти привезли до школи, то і учні, і вчителі разом з директором допомагали переносити їх до шкільної комори.

Під кінець зустрічі, розчулені таким приємним сюрпризом, педагоги школи висловили побажання, як би було добре, ко­ли б і інші партії з таким же завзяттям допомагали школам.

- Нинішній рік оголошено роком фізкультури, губернатор закликає дітвору активно долучатися до занять футболом, а у нас м'ячі всі порозбивалися. То може яка партія допоможе школі спортінвентарем? - каже директор школи.

Що ж, як це зробити швидко, "УДАР" показав. То може хтось цей приклад наслідує?

Прес-служба ПП «УДАР» у Тростянці

 

  11 Квітеня 2013 +Коментар | подобається