Останні події

ЧЕСНО про сумських мажоритарників

 

   1 квітня в приміщенні Сумського прес-клубу учасники руху ЧЕСНО розповіли сумським журналістам, представникам політичних сил та громадськості, як працювали перші 100 днів у Верховній Раді шість народних депутатів,  які були обрані по округах Сумської області. За результатами перевірки ЧЕСНО назвав цих мажоритарників найбільш недоступними та закритими для виборців.

   Так, п’ятеро з шести мажоритарних депутатів Сумщини не відповіли на звернення ЧЕСНО, це: О.Волков (Партія Регіонів, 158 округ), А.Деркач (Партія Регіонів, 159 округ), І.Молоток (Партія Регіонів, 160 округ), В.Шульга (ВО «Батьківщина», 161 округ), І.Купрейчик (ВО «Батьківщина», 162 округ). Повну та вичерпну відповідь надав лише один депутат - О.Медуниця (ВО «Батьківщина» 157 округ).

   Лише троє депутатів оприлюднили свої біографії в офіційних джерелах – О.Медуниця, І.Молоток та А.Деркач.

   З мажоритарників Сумщини лише О.Медуниця опублікував на своєму веб-ресурсі адреси та часи роботи громадської приймальні, в той час як  форма для зворотного зв’язку з виборцями є на сайті кожного депутата.

   За даними національного соціологічного опитування, саме у Сумській, Чернігівській та Полтавській областях - найменша кількість виборців, які знають, де міститься приймальна їхнього депутата по округу (лише 9%), в той час як загалом по Україні про це знає 21,9% громадян.

    З іншого боку саме на Півночі України найбільший відсоток громадян, які переконані у тому, що депутат повинен публічно щомісяця  звітувати перед ними про свою роботу – 90,9%; загалом по Україні так вважають 81,4% громадян. Причому у цьому солідарні виборці всіх партій, що пройшли до Верховної Ради, а також в усіх регіонах. 

Прес-служба Сумської обласної

організації ПП «УДАР» Віталія Кличка»

 

  2 Квітеня 2013 +Коментар | подобається