Останні події

УДАРівці передали школі яблука і картоплю

 

   Активісти Тростянецької районної організації партії  політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» продовжують звертати на себе увагу своїми добрими справами. Після серії благодійних пожертвувань дитячим садкам і товариству Червоного Хреста, партійці допомогли одній з місцевих шкіл.

  Цього разу УДАРівці на чолі з головою районної організації Віталієм Поляковським, відгукнулися на звернення педагогів Смородинської школи допомогти закладу поповнити шкільну їдальню овочами та фруктами для поліпшення калорійності у харчуванні учнів.

- Діти повноцінно і висококалорійно харчуватимуться, то поліпшуватиметься їхнє здоров`я, - говорить В.Поляковський. - То чому б і не допомогти. Тим більше, що наша партійна концепція передбачає підтримку заходів по створенню умов раціонального і збалансованого харчування дітей, створенню переваг здоровому способу життя.

   УДАРівці передали для потреб шкільної їдальні півтонни картоплі та біля ста кілограмів яблук. Того ж дня фрукти і овочі вже потрапили в раціон харчування.

   Тепер у Смородиному добрими словами згадують партію «УДАР», активісти якої пам`ятають про людей не лише перед виборами.

 

Прес-служба Сумської обласної

організації ПП «УДАР» Віталія Кличка»

 

 

 

  1 Квітеня 2013 +Коментар | подобається