Останні події

Сумська влада зриває вибори

 

   29 та 30 березня в приміщенні Сумського окружного адміністративного суду відбулося судове засідання за позовом опозиційних кандидатів в депутати на проміжних виборах до Сумської обласної ради по округу №40 (Ковпаківський район м. Суми) Сергія Лихмана ( ПП «УДАР») та по округу №14 (Конотопський район) Сергія Бутенко (Народний Рух України) до Сумської обласної державної адміністрації з вимогою профінансувати проміжні вибори до Сумської обласної ради, що призначено на 14 квітня 2013 року.

   В ході судового розгляду пояснення юристів ОДА та головного фінансового управління ОДА суперечили один одному, а ОДА взагалі заявила про те, що протягом цілого місяця не була обізнана про початок виборчого процесу.

   Крім того, як виявилось, обласна влада вчиняла всі необхідні дії про фінансування виборчого процесу, направивши лист до Міністерства фінансів України, хоча обов’язок профінансувати обласні вибори належить саме органам місцевого самоврядування.

   І, не дивлячись на те, що інформація про призначення проміжних виборів до Сумської обласної ради була більше місяця розміщена на офіційних сайтах Сумської обласної держаної адміністрації, сама Сумська обласна державна адміністрація про проведення проміжних виборів та про оголошений старт виборчої кампанії нічого не знала.

   В результаті, Сумський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову опозиційних  кандидатів у депутати на проміжних виборах до Сумської обласної ради по округу №40 (Ковпаківський район м. Суми) Сергія Лихмана ( ПП «УДАР») та по округу №14 (Конотопський район) Сергія Бутенко, що свідчить про те, що влада боїться програшу своїх кандидатів та ігнорує закон та вимоги громадян.

   «Це рішення суду фактично означає те, що проміжних виборів до Сумської обласної ради не буде. 4-го квітня вже необхідно друкувати виборчі бюлетені, а через відсутність фінансування, цього не відбудеться. Тому територіальна виборча комісія зможе оголосити скасування проміжних виборів», - прокоментував голова Сумської обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Сергій Лихман.

 

Прес-служба Сумської обласної

організації ПП «УДАР» Віталія Кличка»

 

 

  30 Березеня 2013 +Коментар | подобається