Останні події

Сергій Лихман – кандидат в депутати обласної ради

 

   21 березня відбулася прес-конференція з нагоди висунення Сумською обласною організацією ПП «УДАР» Віталія Кличка» власного кандидата у депутати обласної ради на проміжних виборах по округу № 40 ( Ковпаківський район м. Суми).

   Від ПП «УДАР» Віталія Кличка» до Сумської обласної ради балотуватиметься голова Сумської обласної організації ПП «УДАР» Віталія Кличка» Сергій Лихман.

   На прес-конференції було озвучено офіційну позицію УДАРівців щодо неузгоджених дій ПП «ВО Батьківщина», яка нещодавно висунула начебто єдиного кандидата до обласної ради І.С.Боршоша.

Сергій Лихман:

Дії керівництва Сумської обласної організації ПП «ВО Батьківщина» неузгоджені з жодною опозиційною партією. Рішення про призначення єдиного кандидата повинні прийматися разом, усією об’єднаною опозицією в Сумській області, до якої входить багато партій, а не на внутрішніх конференціях ПП «ВО Батьківщина».

   Висунення кандидатури Сергія Лихмана Олександр Сугоняко, заступник голови Сумської обласної організації ПП «УДАР» Віталія Кличка» прокоментував так:

Ми ніколи не боялися відкритих боїв. Тому наші лідери завжди були попереду. Вибори – це теж бій. Віталій Кличко завжди попереду. Тому Сергій Лихман зараз балотується до обласної ради, а не ховається за плечима однопартійців.

   Голова Сумської міської організації ПП «УДАР» Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко:

– На жаль, у нинішній політичній ситуації у нас є лише чорне та біле. Чорне – це владна партія та її сателіти. Біле – це опозиційні партії. Наше головне завдання – захистити інтереси сумчан, а на проміжних виборах до обласної ради – захистити інтереси жителів Ковпаківського району. І ми це зробимо.  Тому зараз я не бачу кандидатури кращої та надійнішої за Сергія Лихмана.

   Підсумовуючи все сказане, Сергій Лихман наголосив, що ні про який розкол опозиції не може бути й мови. ПП «УДАР» Віталія Кличка» готовий і надалі співпрацювати з ПП «ВО Батьківщина», але на рівних умовах. 

Прес-служба Сумської обласної

організації ПП «УДАР» Віталія Кличка»

 

 

 

  21 Березеня 2013 +Коментар | подобається