Останні події

Мінаєв грубить та мітить у президенти

 

   16 березня у ДК Фрунзе відбувся сьомий щорічний звіт мера міста перед жителями. Геннадій Мінаєв, як завжди, радував сумчан грубістю та неадекватністю. Своїм опонентам порадив відправити себе у відставку, а краще одразу зробити президентом. На запитання відповідати не хотів, деякі з них просто ігнорував, а одного чоловіка з залу назвав «дебілом» та «розумово відсталим».

 

   Активісти Сумської обласної організації ПП «УДАР» Віталія Кличка» також прийшли на звіт мера задати наболілі запитання. Майже 90 відсотків запитань аудиторії стосувалися роботи КП «Сумижитло». Сумчани виказували своє невдоволення недопустимими випадками: підробка підписів, космічні ціни на звичайні товари (наприклад, лампа в кошторисі коштувала втричі більше). Також питання стосувалися роботи ТЕЦ, вирубки зелених насаджень та нового генплану.

 

  На письмові запитання мер пообіцяв відповісти до 25 березня. Взагалі весь зал залишився незадоволеним некоректністю та хамством Геннадія Мінаєва, який до речі поділився своєю мрією скасувати усі пільги на транспорт.

 

   Сумські УДАРівці вкотре впевнилися, що потрібно брати ініціативу в свої руки, адже така міська влада зовсім не дбає про побутові проблеми жителів міста.

 

 

 Прес-служба Сумської обласної

організації ПП «УДАР» Віталія Кличка»

 

  19 Березеня 2013 +Коментар | подобається