Останні події

О. Сугоняко розповів про "покращення" команди "проффесіоналів".

 

    6 березня 2013 року за ініціативи ПП "УДАР" Віталія Кличка" та ВО "Свобода" в Сумській області відбувся круглий стіл на тему: "Економічні провали "проФФесіоналів". На захід для висловлення альтернативної думки запросили і представників Партії регіонів, які традиційно відмовилися від участі. Так само круглий стіл проігнорувала й обласна державна телерадіокомпанія (Регіональне телебачення Сумщини).

   Заступник голови Сумської обласної організації політичної партії "УДАР" Віталія Кличка" Олександр Сугоняко:

-Як юрист з тридцятирічним досвідом, я з колегами-адвокатами, в 90-их починали із створення та реєстрації нових підприємств, фірм та підприємців. Останні роки більшість моїх колег займаються ліквідацією та банкрутством підприємств - така,  на жаль, сумна загальна тенденція...

Високий рівень корупції, свавілля можновладців та фіскальних органів не робить привабливим інвестиційний клімат на Україні.

Тільки справжня українська влада на чолі з національним лідером, таким, як лідер партії "УДАР Віталія Кличка", може підняти Україну з руїни.

Герой України Віталій Кличко має всесвітній рейтинг і репутацію, має демократичні національно-патріотичні переконання, чесно зароблені гроші, а головне - поітичну волю, щоб подолати корупцію, беззаконня, провести справжні економічні, політичні та судові реформи, щоб поудувати країну наших мрій - вільну, заможну та комфортну для нас і наших нащадків.

   Не лишилися осторонь і представники малого бізнесу. Володимир Ганзін у яскравий спосіб представив своє бачення причин економічних провалів уряду Азарова та необхідні кроки для зміни ситуації в економічній сфері.

   Підбиваючи підсумки зустрічі, учасники обговорення визначили основні причини нестабільності української економіки та альтернативні програми розбудови української економіки.

 Прес-служба Сумської обласної

організації ПП «УДАР» Віталія Кличка»


 

  18 Березеня 2013 +Коментар | подобається