Останні події

Масляна з сумськими УДАРівцями

   У неділю 17-го березня активісти Сумської обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» привітали жителів міста з Масляною.

   Зранку у парку ім. М. Кожедуба розпочалося справжнє свято: палатки з млинцями, солодощами, святковий концерт, стовпи, на які сміливці залазили за подарунками, традиційне спалення опудала зими. А найголовніше – люди в піднесеному настрої, які вийшли відпочити та привітати весну.

   УДАРівці приготували для сумчан справжній сюрприз: встановили у самому центрі парку кілька столиків з солодкими млинцями, соком та подарунками для діточок. До столиків запрошували усіх бажаючих і безкоштовно їх пригощали та вітали з Масляною. Люди дуже дивувалися і запитували, чому партія їх пригощає, адже вибори вже пройшли. Таким чином, активісти Сумського «УДАРу» зламали стереотипи про «купівлю голосів», коли політики згадують про людей лише перед виборами.

   Керівник Сумської обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Сергій Лихман: «Захід пройшов дуже позитивно, безліч посмішок та приємних емоцій. Ми завжди будемо радувати сумчан подібними заходами».

Прес-служба Сумської обласної

організації ПП «УДАР» Віталія Кличка»

  17 Березеня 2013 +Коментар | подобається