Останні події

Обрано нового голову сумського «УДАРу»

 

    23 лютого відбулися збори Сумської міської організації ПП «УДАР» Віталія Кличка», на яких було обрано голову Сумської міської організації ПП «УДАР» Віталія Кличка», першого заступника голови, членів Ради, членів Ревізійної комісії та голову Сумської районної огранізації і органи її управління. 

    Окрім УДАРівців на конференцію завітали почесні гості, які висловили свою підтримку запропонованим кандидатурам. Збори пройшли у святковій і дружній атмосфері, без натяку на будь-яку “совєтчіну”. Прапорці та банери “УДАРу”, червоні мандати учасників, посмішки у залі.

   Шляхом відкритого голосування головою Сумської міської організації ПП «УДАР» Віталія Кличка» обрано Дмитра Лантушенка – практикуючого юриста та громадського діяча. Заступником голови Сумської міської організації ПП «УДАР» Віталія Кличка» став Роман Марчук.

   Спочатку слово взяв Сергій Лихман, голова Сумської обласної організації ПП «УДАР» Віталія Кличка»:

      Я знаю Дмитра Лантушенка вже багато років і хочу сказати, що це та людина, на яку можна покластися, та людина, яка ніколи не підведе. Тому я без сумнівів рекомендую Дмитра на цю посаду.

   Далі своїми враженням та сподіваннями на Дмитра поділилися почесні гості зборів.

   Ігор Басанцов, доктор економічних наук:

      Ми живемо гірше за всіх у Європі. Над людьми, особливо молоддю, панує чорна мораль – лише гроші, отримання прибутку навіть шляхом обману. А повинні панувати дружба, взаємопідтримка та повага. Я не бачу кращої кандидатури на пост голови Сумської міської організації ПП «УДАР» Віталія Кличка», ніж Дмитро Лантушенко. Він молодий, комунікабельний, має вищу юридичну освіту та націлений змінити суспільство на краще.

    Світлана Станченко, заступник голови територіальної виборчої комісії в м. Суми:

      У Дмитра є не лише знання, але він може їх правильно застосовувати. Він може вести за собою людей, звісно, якщо буде відчувати нашу з вами підтримку. Що таке «УДАР»? Це дійсно удар по усьому несправедливому в суспільстві та допомога тим, хто цього потребує.

    Віталій Баранік, громадський діяч:

      Ще кілька років назад Дмитро Лантушенко запропонував стратегію розвитку Хіммістечка. Я живу у цьому районі і завжди отримую від Дмитра підтримку, в основному юридичну. Це людина, яка в будь-яку хвилину знайде час і допоможе. Тому я підтримую його зараз.

   Сам Дмитро Лантушенко гарантує не розчарувати людей, які його обрали на цю почесну посаду. Він  згадав початок своєї громадської діяльності: координаторство благодійної акції “Серце до серця” в Сумській області, проведення Віденського балу та інших молодіжних проектів. “Тепер я маю сферу, де я дійсно можу допомогти людям. В “УДАРі” це можливо”, - підсумував Дмитро Лантушенко.

    Рада Сумської міської організації ПП «УДАР» Віталія Кличка» тепер складається з п’яти членів:

    Дмитро Лантушенко, Роман Марчук, Руслан Кузнєцов, Микола Дворніченко, Христина Скрипнік.

    До складу Ревізійної комісії ввійшли: Олексій Сахно, Валентина Опара та Олександр Лапа. 

    Головою Сумської районної організації ПП "УДАР" Віталія Кличка" обрано Ларису Олійник.

    На цих же зборах було затверджено зміну юридичної адреси Сумської міської організації ПП «УДАР» Віталія Кличка». Тепер це вул. Соборна 36, офіс 10.

Прес-служба ПП "УДАР" Віталія Кличка"

в Сумській області

  26 Лютого 2013 +Коментар | подобається