Останні події

Сумський «УДАР» розповів про три роки «покращення» Януковича

 

   26 лютого в приміщенні Сумської обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» відбулася прес-конференція на тему «Три роки «покращення» Президента Януковича і Партії Регіонів. Куди рухається Україна?».

   Голова обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Сергій Лихман повідомив журналістам, що за три роки перебування при владі команди Януковича Україна загрузла в корупції та нахабній безвідповідальності чиновників. «Та людей не обдурити, - наголосив Сергій Лихман.  – Вони усе бачать і відчувають «покращення» на власній шкірі. Тому за даними соціологічних опитувань КМІС станом на лютий 2012 року Януковичу не довіряють 65,9 % українців».

   Голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко звернув увагу на борги України. «Станом на 31 грудня 2012 року державний борг України становив 64,5 млрд. дол. США. Тобто лише цього року на кожного українця, включаючи тих, що щойно народилися, припадає борг щонайменше у 200 доларів. Так ми з вами розплачуємося за бездарне урядування команди Януковича», - підсумував Дмитро Лантушенко.

   Сергій Лихман розповів, що саме через бездарну економічну політику уряду Януковича відбувається постійне підвищення цін на основні товари та послуги. «Замість обіцяної мінімальної зарплати у 1500 грн. «вже у 2010 році», у 2013 році українці не отримають і 1150 грн. А замість обіцяних 1200 грн. мінімальної пенсії «вже у 2010» українці отримали підвищення пенсійного віку на 5 років», - підкреслив Сергій Лихман.

   Керівництво сумського «УДАРу» зробило наголос на тому, що сьогодні в парламенті не залякані, корумповані заробітчани-кнопкодави, а нова опозиція, якій довіряють виборці. І «УДАР» Віталія Кличка» доведе, що виборці не помилились. 

Прес-служба ПП "УДАР" Віталія Кличка"

в Сумській області

  26 Лютого 2013 +Коментар | подобається