Останні події

«УДАР» вимагає, щоб депутати голосували особисто

«УДАР» вимагає, щоб депутати голосували особисто

21 лютого в приміщенні сумської обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» відбулася прес-конференція, присвячена блокуванню трибуни у Верховній Раді та подальшим крокам «УДАРу».

Голова обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Сергій Лихман повідомив журналістам, що гарантії особистого голосування – це перший крок до виконання програми, яку підтримали виборці. «Кнопкодави» піклуються лише про свої інтереси та приймають антисоціальні і корупційні закони.

«Партія «УДАР» прийшла до парламенту, щоб змінити ситуацію в країні.  Депутатами нашої фракції вже зареєстровано 130 законопроектів, що передбачають наведення порядку в сфері адміністративних послуг, зниження єдиного соціального внеску і спрощення його сплати. Подолавши корупцію, ми встановимо принципи справедливості і рівних можливостей для всіх українців», - зауважив під час прес-конференції Сергій Лихман.

Заступник голови сумської обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олександр Сугоняко розповів, що принципи особистого голосування повинні поширюватися і на депутатів місцевих рад всіх рівнів.

«Кожен депутат місцевої ради повинен брати безпосередню участь у роботі ради та постійних комісій, бути присутнім на пленарних засіданнях ради. Особисте голосування – це обов’язок кожного депутата і невиконання цього обов’язку є грубим порушенням Конституції та законів України», - підсумував Олександр Сугоняко.

Спільно з іншими опозиційними силами та усіма незалежними депутатами, які не втратили почуття відповідальності перед своїми виборцями, партія «УДАР» Віталія Кличка» буде вимагати вирішення усіх болючих питань. Першим кроком стане саме впровадження особистого голосування – за допомогою системи Рада-3 із сенсорною кнопкою,  а якщо вона не працює – її необхідно привести до ладу, а тим часом голосувати підняттям рук або бюлетенями, як передбачено Регламентом.

  22 Лютого 2013 +Коментар | подобається