Останні події

Зіркова терапія від сумських УДАРівців

 

Зіркова терапія від сумських УДАРівців

19 лютого сумські активісти політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» організували справжнє свято для діточок із онкологічного відділення Сумської дитячої лікарні.

УДАРівці запросили в гості Олексія Маклакова – актора, який полюбився усім за роль прапорщика Шматко у телесеріалі «Солдати», та Володимира Горянського – зірку серіалу «День народження буржуя».

Маленькі пацієнти та медперсонал до останньої хвилини не вірили в те, що легендарні актори дійсно завітають до них у гості. Тому важко описати ту радість та захоплення, з яким зустріли зірок. За автографами вистроїлася ціла черга, а потім почалися фотосесії та спілкування.

Олексій Маклаков та Володимир Горянський принесли діткам багато позитивних емоцій, щирих посмішок та побажань швидкого одужання.

Сергій Лихман, голова обласного осередку політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» в Сумській області:

-         Зіркова терапія – новий, але дуже успішний шлях до одужання для хворих дітей. Зустріч із відомими акторами, музикантами дарує позитивні емоції та допомагає малечі відчувати себе потрібними. Сумські УДАРівці будуть продовжувати практику зіркової терапії і надалі.

 

 

Посилання:

Сайт Сіті Суми

http://www.incity.sumy.ua/news/234:zirkova-terapiya-vid-oleksiya-maklakova-ta-volodymyra-goryanskogo

 

  21 Лютого 2013 +Коментар | подобається