Останні події

Дії УДАРу проти беззаконня у Верховній Раді. Підсумки I сесії ВР VII скликання

 

Дії  УДАРу проти беззаконня у Верховній Раді. Підсумки I сесії ВР VII скликання.

 

Як політична партія «УДАР» боротиметься з беззаконням у законодавчому органі держави, говорили на прес-конференції у обласному прес-клубі 17 січня. Керівники обласної організації розповіли про план дій партії для наведення ладу у Верховній Раді України.

 

«Партія «УДАР» прийшла до Верховної Ради, щоб виконати свою програму і добитися змін у країні», - сказав голова обласної організації партії «УДАР» Сергій Лихман. Проте протягом першої сесії депутати «УДАРу» побачили, що є ті, хто заважає цьому. Так, Партія регіонів і комуністи намагаються робити те, що і в парламенті минулого скликання: хочуть і далі набирати потрібну кількість голосів шляхом «гри на піаніно». Особливо бентежить безвідповідальна і провокаційна позиція партії влади напередодні приїзду місії МВФ. Це може послабити позиції України на переговорах. Щодо інших підсумків першої сесії зробив кілька зауважень заступник голови обласної організації Олександр Сугоняко.

 

Отже, нині розроблено план дій по боротьбі із беззаконням у Верховній Раді, який нині й представляє партія:

  1. «УДАР» оскаржить рішення ВР, прийняті за допомогою голосування чужими картками.
  2. Депутати від «УДАРу» звернуться до Конституційного Суду України для визнання неособистого голосування неконституційним.
  3. «УДАР» ініціює розгляд легітимності голосувань у парламенті профільними комітетами.
  4. Вже з початку наступної сесії «УДАР» буде контролювати письмову реєстрацію народних депутатів перед кожним засіданням.
  5. «УДАР» вимагає введення в дію сенсорної кнопки – системи «Рада-3».

 

УДАРівці працюють як монолітна команда. Це можна бачити з результатів голосувань.

Ми обговорюємо нашу позицію з усіх питань – але після прийняття рішення його виконують усі наші депутати. Ми справою довели: всі підозри щодо нашої співпраці з владою виявились чорним піаром. На сьогодні підпис представників нашої фракції стоїть під 118 проектами законів і постанов Верховної Ради. Це і наші власні ініціативи, і результати роботи наших депутатів у комітетах парламенту.

 

  18 Лютого 2013 +Коментар | подобається