Останні події

Сумські «ударівці» привітали усіх закоханих

 

Сумські «ударівці» привітали усіх закоханих

Найщиріші вітання студентству у м.Суми з днем закоханих 14 лютого дарували активісти партії «УДАР» Віталія Кличка».

 

 Ідея акції полягала в оригінальному привітанні. «Студенти нашого міста  завжди  відзначалися  своєю активністю  і креативом», – діляться представники «Молодіжного крила» нашої партії.

 

Спеціальні «стіни кохання» були розташовані у фойє СумДУ, СумДПУ ім..А.С.Макаренка та Аграрного університету. На них усі бажаючі писали кольоровими маркерами свої побажання та зізнання в коханні. Разом з вітаннями цілеспрямованості, вірою в себе та в свій успіх «УДАРівські» волонтери роздавала настільні календарі з зображенням Віталія Кличка.

           

Студенти – найпрогресивніша верства населення, і в процесі приуроченої до Дня закоханих акції, з’ясувалося, що сумська молодь бажає не лише любові та взаєморозуміння, а й позитивних змін, бо їх не задовольняє нинішня політична ситуація в Україні. Студенти з різних вузів та різних частин Сумської області мріють про єдине – гідно жити в державі з європейськими стандартами. Свої сподівання на довгоочікувані зміни вони покладають саме на політичну партію «УДАР» Віталія Кличка».

 

 

  18 Лютого 2013 +Коментар | подобається