Останні події

«УДАР» вітає зі святом Соборності України

 

«УДАР» вітає зі святом Соборності України

 

22 січня 2013 року у м. Суми відбувся мітинг з нагоди Дня Соборності України. У ньому взяли участь лідери партії «УДАР» та представники інших партійних організацій. Будучи послідовними щодо своїх принципів робити конкретні справи на користь своїх громадян, ударівці оголосили про початок благодійної акції, до якої прагнуть залучити якомога більше волонтерів.

 

Заступник голови партії «УДАР» у м. Суми Олександр Сугоняка привітав своїх співвітчизників словами: «У єдності сила народу! Ми віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров`ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Мета у нас одна: побудувати економічно розвинуту та духовно багату, вільну й демократичну Україну!»

 

На честь свята за ініціативи обласного осередку партії «УДАР»  розпочинається благодійна акція донорського руху, яка вже зібрала чимало небайдужих людей. Основна мета акції – привернути увагу суспільства до проблеми з нестачею донорської крові і тим самим залучати та привчати людей до такої соціально корисної справи.

 

 

  23 Січня 2013 +Коментар | подобається