Останні події

Сумські УДАРівці допомагають онкохворим дітям

 

          Сумські УДАРівці допомагають онкохворим дітям


Напередодні Нового року керівник виборчого штабу Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» в Сумській області  Сергій Лихман разом із «УДАРівцями» завітали до онкологічного відділення Сумської дитячої лікарні, щоб подарувати іграшки і солодощі маленьким пацієнтам. Партійці мають намір усіляко допомагати лікарняним закладам, де перебувають на лікуванні діти зі страшним діагнозом «онкологія».

«Кожен з нас щиро бажає цим дітям одужання, - зазначив Сергій Миколайович. – І ми будемо робити все для того, аби надавати їм конкретну допомогу».

Нині, коли у високорозвинених країнах постійно впроваджуються різноманітні програми та проекти, покликані вдосконалити методи лікування онкохворих дітей, в Україні дитяча онкологія залишається проблемою, яка знаходиться в тіні мовчання. Зазвичай сім`ї, які зіткнулися з цією страшною хворобою, залишаються віч-на-віч зі своїм лихом. Для того, щоб кожен міг зазирнути за ту грань, яка відділяє дітей з онкологічним діагнозом від байдужого до них світу, слід не замовчувати проблеми, а знати їх і вирішувати.

Адже дитячий рак – не смертний вирок, а виліковна в сучасних умовах хвороба. Досвід європейських країн доводить, що 75-80% дітей з діагнозами злоякісних пухлин і лейкозів мають шанси знову бути здоровими. У нас – лише 50% . Тих коштів, котрі виділяє держава, недостатньо для повноцінного забезпечення необхідним лікуванням усіх дітей, хворих на рак. Потреби відділень, де проходять лікування діти з онкозахворюваннями, полягають також у недостатній кількості сучасного медобладнання, за наявності якого лікарі могли б більш ефективно допомагати своїм маленьким пацієнтам. Побутові умови у відділеннях, де проходять лікування діти з онкозахворюваннями, теж залишають бажати кращого. Існують проблеми і з донорством крові. Для дітей з онкозахворюваннями важливою складовою лікування є переливання крові і її компонентів.


Ми прагнемо заохотити якнайбільше людей не залишатися осторонь. Ми поважаємо наших лікарів за те, що у таких надзвичайно складних умовах вони рятують своїх маленьких пацієнтів. Ударівці Сумщини започаткували акцію «Крапля милосердя», яка стала конкретним прикладом того, як кожен може долучитися до благородної справи допомоги онкохворим дітям.


  15 Лютого 2013 +Коментар | подобається