Останні події

Сумщині – свіжа кров

 

Чимало соціально-активних та просто небайдужих людей прийняли участь в акції „Капля милосердя", яка була проведена 25 січня у місті Суми за ініціативою обласного осередку політичної партії „УДАР Віталія Кличка". Приємно, що й інші політичні партії демократичного табору та обласні громадські організації не залишились осторонь.

„Основна мета акції - привернути увагу суспільства до проблеми з нестачею донорської крові", - зазначив Голова „УДАРу" на Сумщині Сергій Лихман. „Своїм прикладом ми показали, що проблема існує, та саме від соціальної активності сумчан залежать життя багатьох людей, які опинились в скрутному становищі та вкрай потребують донорську кров".

За даними статистики щорічно кількість донорів в нашій країні зменшується. Протягом останніх п'яти років крові було здано майже на 40% менше, що вже є катастрофою. Недостатня увага з боку Уряду та керівництва області, відсутність соціальної реклами та несвідомість українців, в даному випадку, коштують сотень життів.           Багато українців, нажаль, не розуміють важливість донорства. Але вони не знають також і те, що донорство - корисне для організму та є складовою частиною здорового способу життя. Регулярна здача крові запускає процеси оновлення в організмі та служить профілактикою серцево-судинних захворювань.

„Сьогодні, завдяки нашим спільним зусиллям, ми допомогли багатьом своєю донорською кров'ю. Відтепер акцію „Капля милосердя" ми проводитимемо регулярно та плануємо залучати та привчати студентів до такої соціально корисної справи", - підсумував Сергій Лихман.

 

Прес-служба ПП „УДАР Віталія Кличка"

msoj� il@���K'> 

 

 

 

  4 Лютого 2013 +Коментар | подобається