Останні події

Лихман - голова Сумського „УДАРу”

 

Вважаємо за необхідне проінформувати вас про  те, що в суботу, 15 грудня, на базі Сумського  Державного Університету були проведені  збори Сумської обласної партійної  організації політичної партії „УДАР” Віталія Кличка, в яких прийняло участь 280 партійців та почесних гостей.

  На зборах були присутні: в.о. голови Сумської обласної партійної організації „УДАР” Віталія Кличка Олександр Баглій, керівник обласного виборчого штабу Сергій Лихман, активісти „УДАРу” з усіх без винятку районів області та почесні гості – Народний депутат України Олег Медуниця та голова Сумської обласної партійної організації „Фромн Змін” Микола Клочко.

  Метою заходу було обрання голови обласної парторганізації та керівного  складу, згідно статуту ПП „УДАР” Віталія Кличка.

  Зі словами  вдячності перед присутніми виступив Сергій Лихман, який привітав партійців із входженням „УДАРу” до Українського Парламенту та зауважив, що це перемога в першу чергу всієї України та кожного з тих, хто віддав свій голос молодій опозиційній та дійсно прогресивній партії „УДАР” Віталія Кличка, а також всіх партійців та активістів, які віддано боролися за результат.

  Після урочистостей Олександр Баглій виступив з ініціативою  обрати головою Сумської обласної партійної  організації „УДАР” Віталія Кличка Сергія Лихмана, який в екстремальних умовах не розгубився та зміг зібрати однодумців та самовіддано попрацювати за для загальної перемоги в той час, коли інші партії вже активно вели виборчу кампанію. І найголовніше було те, що Сумська область дала серйозний результат в масштабах України! Ця ініціатива була підтримана присутніми та, в результаті голосування, одноголосно було підтримано кандидатуру Сергія Лихмана.

  „Дуже дякую  всім вам за довіру, шановні однопартійці, - взяв слово новообраний голова Сумськой обласної парторганізації Сергій Лихман. – Певен, що ви не пожалкуєте за свій вибір. Але маю зауважити, що після закінчення виборів основна робота тільки розпочинається. Зараз ми з вами маємо обрати Політраду обласної парторганізації, призначити інші керівні посади та розпочинати плідну підготовку до президентських виборів, які відбудуться у 2015 році. Крім цього, ми маємо не забувати про ті обіцянки, які давалися партією на парламентських виборах та про загальні ініціативи „УДАРу”. По-перше, це боротьба з головним ворогом України – з корупцією. Наша акція „Люстрація влади” не була популізмом, бо наші представники у Верховній Раді вже підготували антикорупційні законопроекти, які треба затверджувати та втілювати у життя вже у найближчому часі. По-друге, це зниження податкового тиску на підприємців, шляхом скорочення кількості податків. Заради реалізації цих „Ударів УДАРу” ми маємо працювати з вами разом, бо 40 депутатів фракції „УДАРу” без нашої підтримки будуть безсилі”!

  Після виступу Сергія Лихмана була обрана політрада Сумської обласної парторганізації, ревізійна комісія.

З успішним проведенням  зборів „ударівців” привітали Народний депутат України від „Батьківщини” Олег Медяниця та голова Сумського „Фронту Змін” Микола Клочко, які зауважили, що готові до плідної співпраці з „УДАРом” Віталія Кличка заради майбутнього України та Сумської області.

 Прес-служба

Сумської обласної партійної організації  

 

  20 Грудня 2012 +Коментар | подобається