Останні події

Сергій Лихман: «Передвиборчий креатив регіоналів досі не покарано!»

 

         За ініціативи чинної влади напередодні виборів в школах області стартував проект щодо написання творів «Я пишаюся тобою, Нова Сумщина!». При цьому дітей змушували описувати заслуги нинішньої влади та особисто голови облдержадміністрації Юрія Чмиря.

        «Дивує, що після обурення громадськості, влада відхрестилась від ідеї написання агітаційних творів у школах та швидко «зам’яла» це питання, так і не знайшовши винуватців», – зазначив керівник виборчого штабу Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» в Сумській області.

        На його переконання, такі твори у шкільній чи позашкільній програмі взагалі заборонені, бо є агітацією і порушують низку законів.

        Звичайно, напряму партія влади ніде у шкільних конкурсних завданнях не згадувалася. Але «Нова Сумщина» – це програма, під егідою якої в області проводила свою агітацію і виборчу кампанію Партія регіонів, повідомив Сергій Лихман.

        «Висловлюю своє обурення владі та закликаю керівництво облдержадміністрації публічно назвати імена людей, які були ініціаторами проведення так званого «піар-конкурсу» та назвати міри покарання», – підкреслив Сергій Лихман.

        Нагадаємо, на початку жовтня 2012 про те, що у сумських школах діти мають писати твір про успіхи влади, повідомила Громадянській мережі ОПОРА одна із батьків. Вона зазначила, що син-школяр попросив її допомогти написати твір із завданням: «Оцінити діяльність влади Сумської області по розвитку Сумщини, проілюструвати самостійно підібраними прикладами». Дітям сказали, що цей текст буде подано на конкурс, і кращі роботи будуть відзначені призами. «Тільки не зрозуміло, чому ці «твори» мають писати всі діти, якщо це конкурс?», - обурилася мама.

        Згодом інформація про те, що діти в сумських школах масово пишуть твори на тему успіхів влади, почала надходити з десятків джерел.

        На жаль, на Сумщині було зафіксовано й інші факти використання дітей політиками. Наприклад, в одній із шкіл міста Конотоп благодійний фонд кандидата в нардепи пропонував безкоштовне страхування дітей. У Сумах були встановлені білборди Партії регіонів із зображенням то юних кадетів Сумського кадетського корпусу, то юних футболістів. Одна із кандидаток, яка асоціювала себе із «Батьківщиною», але була виключена з партії за самовисування, залучила неповнолітніх до роздачі своїх передвиборчих листівок…

 

  30 Жовтня 2012 +Коментар | подобається