Останні події

Театр ім. Щепкіна відкриють до виборів незавершеним

         Урочисте відкриття театру ім. Щепкіна провладна Партія регіонів планує на 24 жовтня, хоча роботи до цього часу не будуть завершені.

         Як зазначив на одній з прес-конференцій голова облдержадміністрації регіонал Юрій Чмирь, до відкриття театру будуть відремонтовані фасад, хол і зала для глядачів, а те, що за сценою, відремонтують наступного року.

         «Не встигаючи з ремонтом головної театральної споруди Сумщини Партія регіонів не може не використати ще один спосіб прорекламувати себе перед виборами», – прокоментував ситуацію кандидат у народні депутати від партії «УДАР» Віталія Кличка» по округу №158 Олександр Сугоняко.

         За його словами, жителі області пам’ятають, як нинішня влада відкривала Сумський обласний психоневрологічний диспансер, тоді й мова не йшла про незавершеність ремонтних робіт та, як виявилося, медична установа була не готова до її відкриття, адже виглядала, як будівельний майданчик.

         «Нинішня влада, використовуючи бюджетні кошти, продовжує агітувати за Партію регіонів. Прикрим залишається те, що влада не виконує свої обіцянки, видаючи бажане за дійсне», – підкреслив Олександр Сугоняко.

  23 Жовтня 2012 +Коментар | подобається