Останні події

«Покращення» регіоналів шокує заробітчан

         Через кризу у Європі українські заробітчани почали масово втрачати роботу, проте додому повертатись не поспішають, оскільки безробіття за кордоном переживати значно легше, ніж в Україні, де чиновники обдирають людей, як липку.

         За словами трудових мігрантів, які вже по 10-15 років працюють офіційно за кордоном, якщо на чужині ти втратив роботу, то навіть допомоги з безробіття, що складає близько 400 євро, вистачає на проживання, плюс інколи трапляються невеликі підробітки, доходи з яких можна не афішувати.

         Як зазначив кандидат в народні депутати по округу № 160 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олег Рябченко, більшість заробітчан, зокрема й з Сумщини, які протягом багатьох років працюють за кордоном, звикли жити в цивілізованій демократії і відвикли від тотальної української корупції.

         «Наприклад, відкриваючи власну справу в Європейському Союзі, можна сміливо розраховувати на грошову підтримку від країни. В Україні ж навпаки, почати свій бізнес можна лише витративши величезні кошти на різні довідки, дозволи, папірці та хабарі», – розповів Олег Рябченко.

         За його словами, враховуючи цілковиту непристосованість до реалій рідної країни, більшість українських мігрантів воліють терпіти безгрошів’я у Європі та чекати там на кращі часи, ніж бути жебраком на Батьківщині.

         «Політична партія «УДАР» Віталія Кличка» докорінно змінить ситуацію в країні, адже українці повинні жити на власній землі за європейськими стандартами життя», – підкреслив Олег Рябченко.

         «Наш економічний, людський, енергетичний, транзитний, сільськогосподарський потенціал дозволяє говорити про те, що Україна може претендувати на роль важливої складової об’єднаної Європи, бути одним із регіональних лідерів у Східній Європі. Але для цього нова українська влада повинна відмовитися від вибіркового правосуддя, тиску на опозицію, згадати про повагу до прав людини і справжню боротьбу з корупцією», – наголосив кандидат в нардепи від «УДАРу».

  22 Жовтня 2012 +Коментар | подобається