Останні події

Сергій Лихман: «Проти «УДАРу» розгорнуто інформаційну кампанію»

         Як зазначив керівник виборчого штабу Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» в Сумській області, за тиждень до виборів проти партії «УДАР» розгорнулася особливо брудна і цинічна кампанія.

         Кількість брехливої антиреклами сягнула критичної межі, що свідчить про серйозне занепокоєння наших конкурентів, адже рейтинг «УДАРу» продовжує зростати, зауважив Сергій Лихман.

         «Антиударівські ролики на радіо та телебаченні, поширення провокативних «інформаційних» матеріалів про кандидатів-мажоритарників в Сумській області – це далеко не повний перелік «бруду», який опоненти виливають на «УДАР» та особисто лідера партії Віталія Кличка», – зазначив Сергій Лихман.

         «Прикро, що до цієї інформаційної війни і провокацій долучаються наші колеги по опозиції, стаючи на один рівень з Партією регіонів», – підкреслив очільник виборчого штабу Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» в Сумській області.

         «УДАР» закликає колег по опозиції відмовитись від «брудної» критики і дотримувались взаємоповаги протягом всієї виборчої кампанії», – наголосив Сергій Лихман.

  22 Жовтня 2012 +Коментар | подобається