Останні події

Високі податки породжують крах малого бізнесу

         Таку ж «залізну логіку» можна почути з вуст панів Януковича та Азарова. А, якщо спробувати глянути на цю проблему під іншим кутом?

        За словами керівника виборчого штабу Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» в Сумській області Сергія Лихмана, сьогодні сама статистика говорить про те, що нинішня влада та її  Податкова служба «перекриває кисень» малому та середньому бізнесу. Якщо на початок 2010 року в Україні нараховувалось 6 мільйонів 400 тисяч підприємців, то на початок 2012 року їх кількість зменшилася на 2 мільйони.

        «Однією з головних причин цієї економічно-патової ситуації для підприємців є великі податкові відрахування як прямі, так і «приховані». До останніх можна віднести примусову плату за різноманітні дозволи й часто нікому не потрібне навчання, складання іспитів, штрафи, хабарі чиновництву, затрати на різні бланки так званої суворої звітності з непомірно завищеною ціною, ліцензії, сертифікати», – зауважив Сергій Лихман.

        Усе це разом та відсутність нормального правового поля й «посадило»  малий та середній бізнес Сумщини в брудну калюжу неплатежів, тіньових відносин і розорення.

        «Без змін ситуації в Україні, може зникнути мале та середнє підприємництво, адже чинна влада протягом останніх двох років тільки те й робить, що монополізує економіку в державі, забираючи останній заробіток у людей», – підкреслив очільник виборчого штабу Політичної партії «УДАР» в Сумській області. 

  20 Жовтня 2012 +Коментар | подобається