Останні події

Суми потерпають від безробіття

        Половину усіх безробітних в обласному центрі складають молоді люди у віці до 35 років, а дві третини – жінки.

        Про це повідомили в головному управлінні статистики в Сумській області.

        «Напередодні виборів до Верховної Ради влада намагається приховати реальну кількість безробітних українців, заявляючи навсібіч про зростання економіки та «покращення» життя сумчан, от тільки самі сумчани продовжують перебиватися з хліба на воду», – прокоментував ситуацію кандидат у народні депутати від партії «УДАР» Віталія Кличка» по округу №158 Олександр Сугоняко.

        За його словами, через непрофесіоналізм нинішньої влади, від злиднів та безробіття сумська молодь масово виїжджає за кордон.

        Українських заробітчан за межами України уже від 3 до 5 мільйонів. Щороку державу залишає мінімум 70 тисяч співвітчизників, їдуть – світ за очі, аби гроші платили, зазначив Олександр Сугоняко.

        «В той час, коли Україна має одне з найкращих географічних положень, багаті ресурси – її народ шукає кращої долі, працюючи на іноземців», – зауважив кандидат в нардепи.

        «Настав час припинити пусті розмови, раз та назавжди відмовитися від політики дешевої робочої сили. В Україні мають бути запроваджені мінімальні зарплати та пенсії на рівні, який гарантує повноцінне життя, а не виживання», – підкреслив кандидат у народні депутати від партії «УДАР» Віталія Кличка».

        «Політична партія «УДАР» підготувала низку законопроектів, які докорінно змінять життя українців, головна мета яких забезпечення молоді першим робочим місцем та гарантування достойних зарплат європейського рівня», – резюмував Олександр Сугоняко.

  20 Жовтня 2012 +Коментар | подобається