Останні події

БАТЬКІВЩИНА офіційно порушилує домовленості.

 

            Повідомляємо вам, що Об’єднана опозиція «Батьківщина» грубо порушує домовленості з політичною партією «УДАР» Віталія Кличка, щодо підтримки єдиних кандидатів.

            У 158 виборчому окрузі з центром в м. Білопілля (Сумська область) Об’єднана опозиція «Батьківщина» не висунула жодного кандидата. Натомість по цьому округу під прапорами «Батьківщини» та при всілякій підтримці балотується «директор кумівського парламенту» самовисуванець Олександр Волков, який є дійсним членом «Батьківщини». По цьому ж округу  єдиним кандидатом від опозиції є Олександр Сугоняко – член партії «УДАР» Віталія Кличка.

На сьогоднішній прес-конференції у місті Суми керівнику обласного виборчого штабу Об’єднаної опозиції Олександру Лисенко було поставлене питання, щодо підтримки єдиного балотуючогося по 158 виборчому округу кандидата від опозиційних сил Олександра Сугоняко. Але Олександр Лисенко не надав пряму відповідь на це питання, зауваживши, що не вважає за доцільне підтримувати кандидата не від своєї партії.

            Вважаємо за доцільне прийняти до уваги наступну інформацію:

1. Політичною партією «УДАР» в Сумській області було знято трьох кандидатів на користь Об’єднаної опозиції «Батьківщина». У цих трьох округах (№№157, 161, 162) партія «УДАР» Віталія Кличка підтримала кандидатів від Об’єднаної опозиції, згідно досягнутих домовленостей між керівництвом партій та заради перемоги демократичних сил.

2. Кандидат від Об’єднаної опозиції по 157 виборчому округу (місто Суми) Олег Медуниця, якого підтримав «УДАР» та на чию користь зняв свого кандидата, також не є членом партії «Батьківщина», а звідси і однопартійцем Олександра Лисенка. Але Олега Медуницю ця сама «Батьківщина» активно підтримує. З цього приводу з’являються сумніви щодо щирості намірів Об’єднаної опозиції в альянсі з “УДАРом» Віталія Кличка.

За цим посиланням ви знайдете відео з відповіддю керівника обласного штабу «Батьківщини» Олександра Лисенко на питання щодо підтримки Об’єднаною опозицією, яка не висунула жодного кандидата по 158 виборчому округу, кандидата від «УДАРу»:

http://www.youtube.com/watch?v=kcmxWdPd60k&feature=youtu.be

а також повну версію програми:

http://www.youtube.com/watch?v=Ps4niQfl3-Q&feature=plcp

 

 

Прес-секретар

Сумського обласного виборчого штабу 

 

  19 Жовтня 2012 +Коментар | подобається