Останні події

«УДАР» – лідер за популярністю в Сумах

         Згідно з даними соцопитування, презентованими в обласному центрі, опозиційні партії є найпопулярнішими.

         Як зазначив директор Центру досліджень регіональної політики Олександр Хоруженко, на разі рейтинг «УДАРу» Віталія Кличка» феноменально зростає та вже досяг 30%.

         «Сумчани довіряють «УДАРу» Віталія Кличка», адже це політична сила нової генерації, представники якої раніше не були при владі та готові змінювати країну на краще», – прокоментував ситуацію кандидат в народні депутати по округу № 160 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олег Рябченко.

         «Люди розчарувалися в нинішній владі, яка, окрім пустих розмов та зловживанням адмінресурсом, повністю бездіє та не виконує своїх обіцянок перед громадою», – зауважив кандидат в нардепи.

         Політична партія «УДАР» Віталія Кличка» йде до парламенту не за звичною для українських політиків формулою «все – всім». За такими формулами завжди ховається розуміння: обіцянок ніхто дотримуватись не збирається.

        «Ми концентруємось на досяжних цілях. Коли ми досягнемо їх, країна зробить незворотний крок до європейських стандартів», – переконаний Олег Рябченко.

  17 Жовтня 2012 +Коментар | подобається