Останні події

С. Лихман: «Партія регіонів агітує проти «УДАРу»

 

         В останні дні в ефірі проводового радіо з’явився рекламний ролик Партії Регіонів, в якому чоловік середнього віку розповідає, чому не варто голосувати за боксера Віталія Кличка і, що він такий самий член «бездарної помаранчевої команди і об’єднається з ними в парламенті».

        На переконання керівника виборчого штабу Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» в Сумській області Сергія Лихмана, такий піар-хід Партії регіонів свідчить про її занепокоєння зростанням рейтингу «УДАРу».

        «Віталій Кличко чітко заявив, що головна мета парламентських виборів – відсторонення Партії регіонів від влади і захист української незалежності, чим і визвав шквал емоцій регіоналів», – зауважив Сергій Лихман.

        Провладна партія остерігається саме «УДАРу» і його лідера Віталія Кличка, які становлять найбільшу загрозу для нинішньої влади, оскільки виступають категорично і публічно за усунення її від влади, переконаний Сергій Лихман.

        За його словами, громадянам необхідно не піддаватися на провокації влади та її прислужників, обов’язково прийти на виборчі дільниці 28 жовтня і проголосувати за покликом серця.

 

  16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається