Останні події

Обіцяне регіоналами тепло сумчани ще не дочекалися

         Незважаючи на 15 жовтня на календарі, обіцяне Партією регіонів тепло так і не прийшло в кожну домівку обласного центру.

         Так, зокрема в квартирах багатоповерхівок Курського мікрорайону Сум ледь теплі батареї.

         З 10 жовтня в Сумах значно знизилася температура повітря, а люди так і не отримали довгоочікуване тепло в квартири.

         «Традиційно, ще до початку опалювального сезону, комунальники заявляли, що готові до вчасної подачі тепла населенню, на ділі ж ця «готовність» виявилася зовсім іншою», – прокоментував ситуацію керівник виборчого штабу Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» в Сумській області Сергій Лихман.

         За його словами, протягом останніх років чисельні прориви, перебої та затримки тепла у оселях стали звичним явищем для сумчан. А от причина існування цього явища досить банальна – небажання чинної влади вирішувати проблеми галузі ЖКГ, які щороку лише накопичуються. Так, на сьогодні більшість тепломереж Сумщини вже фактично непридатні для використання, зауважив Сергій Лихман.

         Проте, самі чиновники заявляють, що зробили все від них залежне, щоб в кожному районі Сумської області були проведені планові ремонти мереж ще влітку.

         «Нинішня влада в черговий раз продемонструвала свою нездатність вирішувати проблеми людей. Настав час професіоналам, які дотримуються слова, зайнятися реальними реформами житлово-комунальної сфери, результат, яких відчують люди», – наголосив Сергій Лихман.

  15 Жовтня 2012 +Коментар | подобається