Останні події

Олег Рябченко: «Виборці втомилися від чорного PR»

 

        Проблема чорного піару напередодні виборів стає все більш і більш актуальною. Залишається два тижня до 28 жовтня і політики все активніше поливають один одного брудом.

        Майже усі політичні партії та політичні лідери пропагують негативне уявлення про своїх опонентів. Дослідники вважають, що це відбувається від нестачі аргументів у свою користь. Від цього, як свідчить статистика, в суспільстві зростає рівень агресії, збільшується кількість злочинів та ДТП.

        Спроба прийняти деякі скандальні законопроекти (наприклад, закон про наклеп, мовний законопроект) – це лише маневр для відволікання уваги виборців від дійсної політичної ситуації.

       Кандидат в народні депутати по мажоритарному округу №160 від політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олег Рябченко коментує цю ситуацію так: «Весь цей передвиборчий бруд та чорний піар викликають лише роздратування у людей. Для того, щоб «достукатися» до виборця, потрібно не розповідати про те, який поганий твій опонент, а розповідати про себе, свої досягнення. А взагалі, щоб відрекомендувати себе як кандидата в народні депутати, необхідно просто працювати на своєму окрузі. Не банально підкупати виборців, звичайно, а спілкуватися з людьми, узнавати їхні проблеми, сподівання, пропозиції, разом шукати шляхи їх вирішення. Це нові європейські цінності в політиці, які пропагує «УДАР». Це чесні правила гри, які вносить в українське суспільство наш лідер Віталій Кличко».

 

  13 Жовтня 2012 +Коментар | подобається