Останні події

Сумська молодь продовжує емігрувати

 

         «Через нестабільну ситуацію в країні та безробіття Сумщина продовжує активно постачати робочу силу до Європейського Союзу та інших країн світу», – зазначив керівник виборчого штабу Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» в Сумській області Сергій Лихман.

         Як не прикро та вік більшої половини емігрантів з України у світі становить до 35 років, зауважив Сергій Лихман.

         За його словами, сьогодні держава лише лозунгами опікується молоддю, а тому для сумської молоді виїзд за кордон – це чи не єдина  можливість отримати якісну освіту та працевлаштуватися.

         Освіта є однією з найпотужніших мотивацій для молодих українців для виїзду за кордон. Так, за останні три роки кількість охочих навчатися за кордоном зросла на 10%. Сьогодні ситуація близька до критичної, адже емігрувати з України готові понад 50% української молоді у віці від 18 до 29 років.

         «Чому люди прагнуть покинути все, що знають і люблять, і їхати до геть незнайомого краю? Більшість на такий крок штовхають економічні труднощі та державний пресинг. Сьогодні Україна – далеко не найкраще місце для життя молодих, розумних, сповнених ентузіазму людей. Мізерна зарплатня, відсутність перспектив, дефіцит робочих місць, низький рівень свобод, атрофування державних механізмів, безгрошів’я та відсутність соціального забезпечення – цілком завершений перелік причин для бажання їхати шукати щастя деінде», – переконаний Сергій Лихман.

         На переконання очільника «ударівців», ситуацію в країні потрібно змінювати якомога швидше, адже країна втрачає найкращих спеціалістів.

         Настав час не на словах, а на ділі створити реальні умови для працевлаштування молоді, гарантувати надійне соціальне забезпечення, захист прав, повагу і гідний рівень прибутку, наголосив Сергій Лихман.

         «Сьогодні до парламенту йде Політична партія «УДАР» одним із головних пріоритетів якої є опіка молоддю, створення для неї достойних умов життя в Україні», – підкреслив керівник виборчого штабу Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» в Сумській області.

         «Заможне суспільство, у якому панує верховенство права, а сім’ї не бояться народжувати дітей… Досягти цього зможе лише цілком нове покоління політиків, прогресивно мислячих, вільних від стереотипів та залишків радянського менталітету. Саме такими є члени «УДАРу», які захистять молодь України», – наголосив Сергій Лихман.

 

  13 Жовтня 2012 +Коментар | подобається