Останні події

«Регіонали» критикують громадський рух «Чесно»

         Після того, як громадський рух «Чесно» оприлюднив свої спостереження за ходом виборчої кампанії на Сумщині, сумські регіонали піддали сумнівам чесність роботи руху «Чесно».

         Наразі, саме Партія регіонів є лідером щодо використання адмінресурсу, обливання брудом опозиційних кандидатів та поширенню недостовірної інформації про своїх опонентів у ЗМІ. Це і викликало у «регіоналів» обурення, адже ні для кого не є секретом, що саме провладна партія використовує «нечесну гру» під час передвиборчої кампанії, прокоментував ситуацію кандидат в народні депутати по округу № 160 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олег Рябченко.

         «Сьогодні про провокації та фальсифікації влади сигналізують всі незаангажовані громадські організації, партії влади нічого не залишається, як відхрещуватись та звинувачувати опозиціонерів», – зазначив Олег Рябченко.

         За його словами, така поведінка Партії регіонів свідчить про її страх через зростання рейтингів опозиційних сил, зокрема Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка», переконаний кандидат в нардепи.

 

  13 Жовтня 2012 +Коментар | подобається